Mecz Widzew Łódź kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 3-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Widzew Łódź a GKS Katowice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-09-10 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: B. Guzdek 45' 1-0 J. Letniowski 57' 2-0 M. Michalski 67' 3-0 O. Repka 90' 3-1

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 6'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Resovia Rzeszów a GKS Katowice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak B. Jaroszek wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy ostre sytuacje z faulem, niezwykłe gole oraz asysty dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami są zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Widzew Łódź i GKS Katowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.