Spotkanie GKS Katowice kontra Arka Gdynia dnia 2021-09-16 16:00: 2-4

W dniu 2021-09-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Arka Gdynia.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice i Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-4.

 

Gole strzelali: R. Figiel 27' 1-0 O. Kobacki 33' 1-1 P. Szwedzik 53' 2-1 M. Marcjanik 63' 2-2 O. Kobacki 85' 2-3 Marcus Vinícius 90' 2-4

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 84'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Dobrotka 82'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Olimpia Zambrów. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Bełchatów.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi B. Jaroszek M. Dobrotka często sprawiają wyśmienitym entuzjastom wiele przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, wspaniałe gole oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. GKS Katowice i Arka Gdynia i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.