Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2021-10-03 16:00 miało miejsce spotkanie między GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn - wynik 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice a Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-03 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy GKS Katowice a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: D. Pavlas 46' 1-0 P. Zych 70' 1-1 B. Jaroszek 90' 2-1

Żółte kartki GKS Katowice: A. Wozniak 38' F. Szymczak 77' M. Kolodziejski 85'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: R. Remisz 35' B. Czajka 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Sandecja Nowy Sącz.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak A. Wozniak R. Remisz często sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Potyczki między drużynami okazują się nader zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nudzą kibica. Obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.