Mecz między SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice zakończony wynikiem 0-0 dnia 2021-10-16 18:30

SKRA Częstochowa - GKS Katowice, wynik 0-0. Dnia 2021-10-16 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice.

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa a GKS Katowice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 23' M. Stromecki 75'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 5' P. Szwedzik 20' O. Repka 50'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Jastrzębie.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. P. Nocon G. Janiszewski nierzadko zagwarantowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii gole czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące walki między drużynami piłkarskimi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki nudzą fana. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak SKRA Częstochowa i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Bukowa.