GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: F. Kozłowski 18' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: P. Szwedzik 11' R. Figiel 14' M. Kolodziejski 83' A. Blad 90' D. Kudla 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 21' G. Aftyka 74' E. Thiakane 90' J. Serafin 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia spotkania to K. Kiełczewski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Oddani fani futbolu z zapałem śledzą potyczki w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak P. Szwedzik T. Wojcinowicz wielokrotnie zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż widowiska przynudzają. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Bukowa.