Spotkanie GKS Katowice - Korona Kielce zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-11-06 11:40

W dniu 2021-11-06 11:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy GKS Katowice a Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice oraz Korona Kielce zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: F. Szymczak 27' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 75'

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 63'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter spotkania to P. Pskit. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo G. Rogala L. Sierpina wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. GKS Katowice oraz Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.