Spotkanie między GKS Katowice i Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-04-06 18:30

 

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice a Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy GKS Katowice a Widzew Łódź.

Gole strzelali: M. Hanousek 41' 0-1 P. Kita 84' 0-2

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 75'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 21' K. Danielak 42' M. Kreuzriegler 48'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Widzew Łódź z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak M. Urynowicz M. Hanousek często gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą. Ustawicznie trafiamy na niezwykłe asysty i bramki, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak GKS Katowice i Widzew Łódź w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.