Mecz Stomil Olsztyn - GKS Katowice na stadionie Stadion OSiR dnia 2022-04-19 18:30: 0-1

W dniu 2022-04-19 18:30 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn oraz GKS Katowice.

Pierwsza część spotkania między Stomil Olsztyn i GKS Katowice zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: F. Szymczak 84' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: P. Mikita 90' M. Spychala 90' K. Zwir 90'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Wozniak 71' A. Blad 90' M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa natomiast GKS Katowice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Kibice śledzą fascynujące potyczki ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi P. Mikita A. Wozniak często gwarantują wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące zmagania między zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż widowiska męczą fana. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Stomil Olsztyn i GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion OSiR.