Dnia 2022-04-24 10:40 odbyło się spotkanie Tychy 71 vs GKS Katowice - wynik 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 oraz GKS Katowice zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-04-24 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Tychy 71 a GKS Katowice.

Gole strzelali: M. Roginic 11' 0-1 M. Manka 39' 1-1

Żółte kartki Tychy 71:

Żółte kartki GKS Katowice: D. Pavlas 26' R. Figiel 37' Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice a GKS Katowice z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Wielu fanów futbolu śledzi niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Pavlas często gwarantują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania nużące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Tychy 71 oraz GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.