Spotkanie GKS Katowice - SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice i SKRA Częstochowa wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-04-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Szymczak 14' 1-0 F. Szymczak 78' 2-0 J. Karbownik 88' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 45'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 10'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: M. Kos 26'

Główny arbiter spotkania to M. Opaliński. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu GKS Katowice zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź a SKRA Częstochowa zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Kolodziejski B. Burman częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki między drużynami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska przynudzają. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice i SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.