Spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-05-01 16:00

Puszcza Niepołomice kontra GKS Katowice 1-1. W dniu 2022-05-01 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: R. Kidrič 68' 1-0 A. Woźniak 80' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 53'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 69' O. Repka 83'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn natomiast GKS Katowice z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Liczni fani śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak H. Tomalski M. Kolodziejski nieraz zagwarantowały fantastycznym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Stale zdarzają się przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.