Spotkanie ŁKS Łódź - GKS Katowice, wynik końcowy 0-2

Dnia 2022-07-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 1. Zmierzyły się ŁKS Łódź i GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: O. Repka 8' 0-1 M. Roginić 24' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: D. Kort 64' M. Dabrowski 90'

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 33' M. Kolodziejski 45'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi I Liga. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak D. Kort R. Figiel często zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami są zagorzałe, rzadko okazuje się, iż spotkania męczą. Zdarzają się brutalne faule, niezwykłe gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, żeby oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak ŁKS Łódź i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.