GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz, wynik spotkania - 0-0

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz wynik spotkania 0-0. Dnia 2022-08-12 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki GKS Katowice: M. Stromecki 60' M. Urynowicz 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 29' T. Boczek 54' K. Toporkiewicz 81' D. Szufryn 85'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania to Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu GKS Katowice stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Pogoń Szczecin II. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Górnik Polkowice.

Oddani kibice z zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak M. Stromecki D. Chmiel raz za razem serwują pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Często natrafiamy na wyśmienite gole oraz asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak GKS Katowice oraz Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.