Resovia Rzeszów - GKS Katowice, wynik meczu - 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-21 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: P. Szwedzik 9' 0-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 43' B. Kwiecien 73'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 20' M. Wasielewski 35'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter meczu - . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz SKRA Częstochowa natomiast GKS Katowice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Szczecin II oraz Odra Opole.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które startują w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak R. Bak M. Kolodziejski nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym fanom mnóstwo emocji. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Zdarzają się wyjątkowe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.