Spotkanie SKRA Częstochowa kontra GKS Katowice, wynik końcowy 0-1

W dniu 2022-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między SKRA Częstochowa i GKS Katowice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: J. Arak 72' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 19' P. Pyrdol 69'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 12' A. Brod 14' G. Janiszewski 48' M. Roginic 52' R. Figiel 86' D. Dudzinski 89'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter spotkania to Ł. Karski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Gornik Zabrze.

Dzisiaj wierni fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak R. Golebiowski A. Jedrych wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na bezlitosne faule, książkowe asysty i gole dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Udział takich legendarnych zespołów jak SKRA Częstochowa i GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion GKS-u.