Spotkanie GKS Katowice - Miedz Legnica zakończone wynikiem 2-3 dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy GKS Katowice a Miedz Legnica zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy GKS Katowice a Miedz Legnica.

Gole strzelali: G. Janiszewski 10' 1-0 M. Dominguez 23' 1-1 A. Woźniak 49' 2-1 M. Śliwa 53' 2-2 M. Śliwa 84' 2-3

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 68'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Lehaire 68' H. Bahaid 88'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania - P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi bardzo ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze jak R. Figiel M. Lehaire częstokroć zapewniły wyborowym miłośnikom mnóstwo niesamowitych emocji. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne faule, wyjątkowe asysty oraz gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak GKS Katowice i Miedz Legnica z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.