Spotkanie między Odra Opole i GKS Katowice na obiekcie Stadion Miejski dnia 2021-09-25 10:40: 4-2

Pierwsza połowa spotkania między Odra Opole i GKS Katowice zakończyła się wynikiem 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2021-09-25 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice.

Gole strzelali: K. Janus 21' 1-0 F. Szymczak 31' 1-1 A. Piech 38' 2-1 M. Mackowiak 42' 3-1 K. Nowak 52' 4-1 P. Zemlo 69' 4-2

Żółte kartki Odra Opole:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Odra Opole stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice a GKS Katowice z Olimpia Zambrów. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Tychy 71.

Kibice śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak nierzadko zapewniły swoim wiernym fanom mnóstwo przeżyć. Potyczki między zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że potyczki przynudzają. Nieprzerwanie trafiamy na efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.