Spotkanie Stal Rzeszów kontra GKS Katowice zakończone wynikiem 2-2

W niedzielnym meczu I ligi piłkarskiej doszło do spotkania pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i GKS Katowice. Obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie, po zaciętym boju, padł remis 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie GKS Katowice, jednak w drugiej połowie Stal Rzeszów odrobiła straty i doprowadziła do remisu. Mecz odbył się na stadionie Stal w Rzeszowie o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy drużynami: Stal Rzeszów oraz GKS Katowice

W ostatniej kolejce I ligi doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i GKS Katowice, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz odbył się na Stadionie Stal w Rzeszowie.

W pierwszej połowie meczu to drużyna gości wyszła na prowadzenie. S. Bergier z GKS Katowice strzelił bramkę w 25. minucie, ustalając wynik na przerwę na 0-1 dla swojej drużyny.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnej bramki dla GKS Katowice, którą zdobył D. Brzozowski w 55. minucie, powiększając przewagę gości. Jednakże Stal Rzeszów nie zamierzała się poddać i zdołała odrobić straty. Bramki dla gospodarzy zdobył Adler w 75. i 87. minucie, doprowadzając do wyrównania na 2-2. Asysty przy bramkach należały do A. Prokic i S. Thill.

W trakcie meczu arbiter ukarał zawodników obu drużyn kartkami żółtymi. Dla Stal Rzeszów żółtą kartkę otrzymał M. Simcak w 61. minucie. Natomiast dla GKS Katowice żółte kartki zobaczyli D. Kudla (81. minuta), D. Brzozowski (87. minuta) oraz G. Janiszewski (90. minuta).

Następne mecze

Stal Rzeszów w następnych meczach zmierzy się z drużynami Nieciecza, Górnik Łęczna oraz Polonia Warszawa. Natomiast GKS Katowice będzie konfrontować się z zespołami Tychy 71, Wisła Kraków oraz Arka Gdynia.