Na obiekcie Stadion ul. Bukowa miało miejsce spotkanie między GKS Katowice i Tychy 71 zakończone wynikiem 1-0

Mecz pełen emocji pomiędzy GKS Katowice i Tychy 71 zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Wynik końcowy to 1-0 dla drużyny z Katowic. Mimo remisowego rezultatu na przerwę, obie ekipy dały z siebie wszystko, aby zdobyć pełną pulę. Spotkanie odbyło się na Stadionie ul. Bukowa w ramach 15. kolejki I Ligi.

W niedzielnym pojedynku na Stadionie ul. Bukowa w Katowicach doszło do starcia pomiędzy drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Mecz, który odbył się w ramach 15. kolejki I ligi, przyniósł wiele emocji i zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Na murawie panowała zacięta walka, a obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak w drugiej połowie pojawiła się bramka, która zadecydowała o losach spotkania. W 73. minucie spotkania S. Bergier zdobył bramkę dla GKS Katowice, ustalając wynik meczu na 1-0. Asystował przy niej A. Jedrych, który umiejętnie wykorzystał sytuację na boisku i przekazał piłkę do swojego kolegi z drużyny. Spotkanie było pełne napięcia, co przełożyło się na liczbę kartek pokazywanych przez sędziego. Drużyna gospodarzy otrzymała aż cztery żółte kartki, kolejno w 38., 86., 89. i 90. minucie meczu, zaś Tychy 71 nie zostały ukarane żadną kartką. Mecz sędziował , który zdołał utrzymać dyscyplinę na boisku, mimo że nie obyło się bez kontrowersyjnych sytuacji. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie, tworząc niesamowitą atmosferę na trybunach. Zarówno zawodnicy, jak i publiczność, dali z siebie wszystko, co uczyniło ten mecz niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich obecnych na obiekcie. Następne mecze dla GKS Katowice to starcia z Wisła Kraków, Arką Gdynia oraz Miedzią Legnica, natomiast Tychy 71 zmierzą się z drużynami Nieciecza, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa. Wszystkim kibicom piłki nożnej można obiecać, że te spotkania również przyniosą mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil na boisku.