Dnia 2021-10-30 10:40 na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Jastrzębie kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza część spotkania między Jastrzębie oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-30 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Jastrzębie a GKS Katowice.

Gole strzelali:

Żółte kartki Jastrzębie:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Jastrzębie stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą bardzo interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami zdarzają się zajadłe, nie często bywa, iż mecze nudzą. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga. Jastrzębie oraz GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.