Dnia 2023-02-12 14:00 miał miejsce mecz między Nieciecza oraz GKS Katowice zakończony wynikiem 1-1

Nieciecza kontra GKS Katowice, wynik końcowy 1-1. Dnia 2023-02-12 14:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Nieciecza a GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu między Nieciecza oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Marzec 14' 0-1 G. Rogala A. Radwanski 58' 1-1 K. Spiewak

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 45'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 24' R. Figiel 51' O. Repka 73'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Nieciecza stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Sprawdź ten link i dowiedz się więcej w temacie aktywności na świeżym powietrzu!

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Ambrosiewicz B. Jaroszek niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Nieciecza oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.