Dnia 2024-03-10 14:00 miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów - GKS Katowice zakończone wynikiem 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Resovią Rzeszów a GKS Katowice w ramach 23. kolejki I ligi zakończył się zwycięstwem gości 0-2. Po wyrównanej pierwszej połowie, podopieczni trenera Janusza Kowalskiego zdołali zdobyć bramki po przerwie, odnosząc cenne zwycięstwo na Stadionie Stal.

Relacja z meczu Resovia Rzeszów - GKS Katowice

Wczoraj na Stadionie Stal miało miejsce starcie pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów a GKS Katowice w ramach 23. kolejki I Ligi. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00, a emocje sięgały zenitu w trakcie całego spotkania.

Początek meczu nie przyniósł bramek, lecz obie ekipy miały swoje szanse, które niestety nie zakończyły się skutecznym uderzeniem. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą aurę.

W 50. minucie to goście wzięli prowadzenie! S. Bergier strzelił gola, ustalając wynik na 0-1. Resovia Rzeszów ruszyła do ataku, próbując odrobić straty, ale defensywa GKS Katowice była nieugięta.

W 76. minucie sytuacja dla gospodarzy się pogorszyła - A. Kozubal podwyższył prowadzenie dla gości, asystując M. Wasielewskiemu. Wynik 0-2 nie napawał optymizmem fanów Resovii, którzy liczyli na odwrót sytuacji.

Chwile po strzeleniu bramki, J. Tomal z Resovii Rzeszów otrzymał żółtą kartkę, a następnie w 22. minucie dołączył do niego A. Lyszczarz. Z kolei w drużynie gości M. Marzec został ukarany kartką w 55. minucie.

Mimo zażartej walki, żadna ze stron nie otrzymała czerwonej kartki, choć emocje momentami sięgały zenitu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść GKS Katowice.

Teraz drużyny mają przed sobą kolejne wyzwania. Resovia Rzeszów zmierzy się z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa, natomiast GKS Katowice czekają starcia z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk. Czy uda im się kontynuować swoją dobrą passę?