Dnia 2023-08-21 16:00 odbył się mecz Znicz Pruszków vs GKS Katowice zakończony wynikiem 0-2

Znicz Pruszków vs GKS Katowice 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Znicz Pruszków i GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-08-21 16:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i GKS Katowice.

Gole strzelali: M. Mak 41' 0-1 A. Błąd 58' 0-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: W. Blyszko 27' M. Krajewski 45'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Wasielewski 25' A. Danek 73'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Stal Rzeszów natomiast GKS Katowice podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk.

Liczna grupa fanów z zapałem śledzi poczynania ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi W. Blyszko M. Wasielewski częstokroć zapewniły wyborowym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, efektowne gole czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż widowiska nie są interesujące. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Znicz Pruszków i GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.