GKS Katowice - Górnik Łęczna, wynik meczu - 2-0

GKS Katowice - Górnik Łęczna zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice oraz Górnik Łęczna zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-04-15 18:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy GKS Katowice a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: S. Bergier 13' 1-0 S. Bergier 24' 2-0

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 36' M. Wasielewski 45' B. Jaroszek 65' M. Urynowicz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 45' P. Pierzak 49' E. Kryeziu 52' M. Kozak 62' H. Sobol 82'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Podbeskidzie.

Coraz częściej oddani kibice śledzą bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak D. Dudzinski D. Gaska stale zapewniają kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się, że spotkania nas nudzą. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice oraz Górnik Łęczna z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.