Dnia 2023-04-01 18:00 odbył się mecz między Arka Gdynia i GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2

Arka Gdynia kontra GKS Katowice, wynik 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Arka Gdynia a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-04-01 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Arka Gdynia a GKS Katowice.

Gole strzelali: K. Czubak 12' 1-0 J. Arak 16' 1-1 K. Czubak 45' 2-1 A. Jędrych 78' 2-2

Żółte kartki Arka Gdynia: J. Gol 35' H. Adamczyk 79' M. Stepien 86' P. Stolc 87' M. Dobrotka 89' D. Gojny 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 34' M. Wasielewski 83'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arka Gdynia stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Tychy 71.

Kibice z dużym zapałem śledzą ciekawe starcia w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak J. Gol D. Dudzinski stale serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Interesujące walki między graczami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, iż zmagania nas męczą. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Arka Gdynia oraz GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.