Spotkanie między GKS Katowice i Arka Gdynia zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-08-28 10:40

GKS Katowice kontra Arka Gdynia wynik meczu 0-1. Dnia 2022-08-28 10:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy GKS Katowice a Arka Gdynia.

Pierwsza połowa spotkania między GKS Katowice i Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: O. Haydary 65' 0-1 M. Marcjanik

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Arka Gdynia: O. Haydary 53' M. Bednarski 80'

Czerwone kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 27'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Pogoń Szczecin II, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Oddani fani śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo O. Haydary nieraz zagwarantowały kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami ligowymi są nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak GKS Katowice i Arka Gdynia z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.