Mecz między Puszcza Niepołomice i GKS Katowice dnia 2022-10-15 13:00 - końcowy wynik 1-1

Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice.

Gole strzelali: J. Arak 45' 0-1 P. Mroziński 79' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 73' J. Serafin 77'

Żółte kartki GKS Katowice: O. Repka 13' R. Figiel 67' B. Jaroszek 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa natomiast GKS Katowice zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak M. Koj O. Repka systematycznie serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych emocji. Cieszące oko potyczki między zawodnikami są bardzo zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż spotkania nudzą. Ustawicznie trafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.