Ruch Chorzów kontra GKS Katowice, wynik spotkania: 1-0

Ruch Chorzów kontra GKS Katowice 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Ruch Chorzów a GKS Katowice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-10-29 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Ruch Chorzów a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Pląskowski 69' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Michalski 65' M. Sadlok 67'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 26' B. Jaroszek 38' O. Repka 69' O. Repka 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki GKS Katowice: O. Repka 90'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Oddani fani śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak K. Michalski G. Rogala nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami okazują się nieustępliwe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Systematycznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Ruch Chorzów i GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.