Mecz GKS Katowice kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-03-18 19:00

GKS Katowice kontra Resovia Rzeszów 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy GKS Katowice oraz Resovia Rzeszów wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-03-18 19:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Mróz 33' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 19' R. Figiel 34'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 89'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to S. Krasny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Wierni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak G. Janiszewski R. Adamski wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym sympatykom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak GKS Katowice oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.