Tychy 71 vs GKS Katowice, wynik meczu 0-3

Tychy 71 vs GKS Katowice, wynik 0-3.

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-04-23 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Tychy 71 a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Blad 38' 0-1 S. Bergier S. Bergier 50' 0-2 G. Rogala D. Koscielniak 53' 0-3 A. Blad

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 45' M. Manka 65' K. Wolkowicz 68' M. Radecki 80'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 34' M. Wasielewski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak D. Rumin B. Jaroszek często gwarantują własnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska statyczne. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Tychy 71 oraz GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.