Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2023-08-11 18:30 odbył się mecz GKS Katowice - Wisla Plock zakończony wynikiem 4-1

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice oraz Wisla Plock wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2023-08-11 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Wisla Plock.

Gole strzelali: M. Wasielewski 28' 1-0 A. Jędrych 32' 2-0 G. Rogala 47' 3-0 Ł. Sekulski 50' 3-1 A. Danek 78' 4-1

Żółte kartki GKS Katowice: M. Mak 65'

Żółte kartki Wisla Plock: F. Lesniak 11' L. Sekulski 30' M. Biernat 45'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to S. Krasny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Polonia Warszawa.

Coraz częściej kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Mak F. Lesniak nieprzerwanie gwarantują kapitalnym entuzjastom wiele przeżyć. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak GKS Katowice oraz Wisla Plock w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.