Spotkanie Chojniczanka Chojnice vs GKS Katowice, wynik końcowy 3-3

Chojniczanka Chojnice vs GKS Katowice wynik 3-3. W dniu 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice oraz GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a GKS Katowice zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-3.

 

Gole strzelali: G. Rogala 11' 0-1 S. Skrzypczak 22' 1-1 K. Mazek 29' 2-1 A. Jędrych 60' 2-2 S. Bergier 73' 2-3 T. Mikołajczak 90' 3-3

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 13' M. Grolik 55' C. Raburski 70'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 6' O. Repka 8' M. Urynowicz 84' O. Repka 90' Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki GKS Katowice: O. Repka 90'

Główny arbiter spotkania to T. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast GKS Katowice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach kibice z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak P. Czajkowski G. Janiszewski niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż spotkania nas męczą. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Chojniczanka Chojnice i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.