Mecz GKS Katowice kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2023-05-27 15:30

GKS Katowice kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy GKS Katowice a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy GKS Katowice a Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: S. Bergier 31' 1-0 D. Szczepan 74' 1-1 D. Kościelniak 90' 2-1

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 39' A. Kozubal 50' B. Jaroszek 87'

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz natomiast Ruch Chorzów z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą bardzo interesujące starcia ligi I Liga. Składające się z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak G. Rogala częstokroć zapewniły swoim stałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. GKS Katowice oraz Ruch Chorzów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.