Spotkanie GKS Katowice - Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-2

Dnia 2023-05-13 13:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy GKS Katowice a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy GKS Katowice i Puszcza Niepołomice wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: P. Mrozinski 17' 0-1 M. Koj A. Kozubal 41' 1-1 S. Bergier S. Bergier 50' 2-1 A. Kozubal R. Kidric 83' 2-2 M. Pieczek

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 16' M. Roginic 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 80'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice a Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak A. Jedrych P. Mrozinski stale sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że widowiska przynudzają. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak GKS Katowice i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.