Na obiekcie Stadion GOS dnia 2023-12-16 14:00 odbyło się spotkanie między Chrobry Głogów i GKS Katowice zakończone wynikiem 1-4

Mecz pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i GKS Katowice zakończył się wynikiem 1-4. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie GOS, było częścią 19. kolejki I Ligii. Na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 1-2.

Mecz pomiędzy drużynami: Chrobry Głogów vs GKS Katowice

W dniu 16 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00 na Stadionie GOS w ramach 19. kolejki I ligi odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a GKS Katowice. Sędzią głównym spotkania był G. Kawałko.

W pierwszej połowie to goście objęli prowadzenie, kiedy to w 15. minucie A. Kozubal umieścił piłkę w siatce bramki Chrobrego. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a M. Lebedyński w 43. minucie doprowadził do wyrównania. Na chwilę przed przerwą to jednak GKS Katowice ponownie wyszli na prowadzenie, gdy O. Repka trafił do siatki, ustalając wynik pierwszej połowy na 1-2.

Druga połowa również należała do gości. A. Jędrych w 49. minucie oraz ponownie A. Kozubal w 53. minucie, zdobyli kolejne bramki dla GKS Katowice, ustalając tym samym wynik meczu na korzyść gości - 1-4.

Chrobry Głogów próbował odrobić straty, lecz ostatecznie GKS Katowice okazali się zbyt silnym rywalem. Gospodarze zostali ukarani żółtymi kartkami w 7., 45., 47. i 81. minucie, kolejno K. Tabis, P. Mucha, D. Hanc oraz M. Bougaidis. Natomiast zawodnicy GKS Katowice nie otrzymali żadnych kartek.

Następne mecze dla Chrobry Głogów to starcia z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Motorem Lublin, natomiast GKS Katowice zmierzy się z Wisłą Płock, Zniczem Pruszków oraz Stade Brestois 29.