Dnia 2023-05-20 18:00 miał miejsce mecz między Stal Rzeszów i GKS Katowice: 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów i GKS Katowice wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-05-20 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Stal Rzeszów i GKS Katowice.

Gole strzelali: D. Michalik 62' 1-0 J. Arak 86' 1-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: R. Mustafaev 15' B. Wolski 27'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter spotkania to M. Opaliński. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stal Rzeszów zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Ruch Chorzów a GKS Katowice z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak R. Mustafaev M. Kolodziejski częstokroć zapewniły kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe gole i asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami są zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że widowiska nudzą. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga. Stal Rzeszów i GKS Katowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.