Mecz pomiędzy GKS Katowice i Wisla Krakow na obiekcie Stadion ul. Bukowa - wynik 1-3

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy GKS Katowice a Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2023-03-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się GKS Katowice i Wisla Krakow.

Gole strzelali: Luis Fernández 49' 0-1 Luis Fernández 54' 0-2 Ángel Rodado 64' 0-3 J. Arak 69' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 50'

Żółte kartki Wisla Krakow: V. Basha 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Kibice śledzą poczynania ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak A. Jedrych V. Basha raz za razem serwują wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami są zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nużące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. GKS Katowice oraz Wisla Krakow i ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.