Mecz między Korona Kielce oraz GKS Katowice zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-05-14 10:40 na obiekcie Suzuki Arena

Korona Kielce - GKS Katowice 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Korona Kielce i GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-05-14 10:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Korona Kielce a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Błąd 43' 0-1 P. Szwedzik 48' 0-2 L. Zarandia 90' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: D. Takac 72'

Żółte kartki GKS Katowice: F. Szymczak 58' M. Roginic 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter meczu to G. Kawałko. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz a GKS Katowice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców i napastników futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak D. Takac F. Szymczak systematycznie gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania nudzą fana. Regularnie zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, bezlitosne faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. To też warto oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Korona Kielce i GKS Katowice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.