Spotkanie GKS Katowice kontra Tychy 71, wynik końcowy 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy GKS Katowice a Tychy 71 zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-09 10:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy GKS Katowice a Tychy 71.

Gole strzelali: P. Szwedzik 8' 1-0 P. Szwedzik 16' 2-0 T. Malec 82' 2-1 O. Repka 85' 2-2

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Tychy 71: S. Steblecki 59' W. Zytek 74' L. Grzeszczyk 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia meczu - . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Nieciecza. Kolejno natomiast Tychy 71 z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach fani futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak S. Steblecki nader często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zażarte, rzadko bywa koniec końców, że spotkania nudzą. Natrafiamy na ostre faule, spektakularne asysty oraz bramki zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. GKS Katowice oraz Tychy 71 jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.